Najděte si SugarDaddyho nebo SugarBabe na SugarDaters®

Proč vzájemně prospěšný vztah?

SAFE – BEZPEČNOST: našim členům poskytujeme bezpečné seznamovací prostředí na poznávání podobně smýšlejících lidí. Jako člen vy sami rozhodujete o tom, kolik informací chcete o sobě sdílet. Manuálně kontrolujeme všechny profilové texty a fotky a vyzýváme naše členy, aby využívaly možnost nahlášení, když je to potřeba.

UNIQUE – JEDINEČNÝ postoj k SugarDatingu: ať Vás na SugarDaters® přivádí cokoliv, můžete se cítit bezpečně, protože každý je zde ze stejného důvodu a touží po upřímných a skutečných spojeních. Ať je Váš důvod jakýkoliv, na SugarDaters® najdete to, co Vám v životě chybí.

GENTLEMAN HODNOCENÍ: funkce Gentleman hodnocení zajišťuje autentičnost a spolehlivost našich členů. Díky této funkci má každý uživatel akurátnější očekávání od toho druhého.

ANONYMITA: Zde v SugarDaters® si ceníme anonymitu, což znamená, že pokud se rozhodnete vymazat Váš profil, všechny informace budou vymazány a nikdy nebudou vést zpět k Vám. Údaje si neukládáme a ani jejich neprodáváme třetím stranám. Kvůli ochraně Vašeho soukromí na výpisu z vaší kreditní karty nikdy nebude zobrazeno jméno naší stránky. SugarDaters® nikdy nebude sdílet ani neprodá Vaše informace.

RELIABLE – SPOLEHLIVOST: naším cílem je být nejlepší a nejspolehlivější seznamovací službou pro štědrých, mladých a krásných. SugarDaters® je seriózní seznamovací stránka především zaměřena na ty, kteří chtějí, aby o nich bylo postaráno, tj. SugarDaddies, SugarMamas, SugarBabes a ToyBoys.

Co je SugarDaters®?

SugarDaters® je seznamovací platforma, jejímž cílem je spojit podobně smýšlejících jednotlivců, kteří touží po záživných vztazích. SugarDaters® bylo založeno v roce 2013 v Aarhusu v Dánsku. Od té doby jsme se stali číslo jedna SugarDating webem ve Skandinávii a jedním z největších SugarDating webů v Evropě.

SugarDaters®: ZASLOUŽÍTE SI BYT ROZMAZLOVÁN/Á!

Co je SugarDaddy / SugarMama?

SugarDaddy/SugarMama je zralý/á, úspěšný/á a štědrý/á gentleman/žena, který/á má svůj život a finance pod kontrolou. SugarDaddy/SugarMama může být zkušený mentor, vzrušující společnost nebo celoživotní společník – přesně jako normální partner ale navíc i prosperující. Prémioví SugarDaddies a SugarMamas mohou volně komunikovat se všemi SugarBabes/ToyBoys a vidět jejich fotky.

Co je SugarBabe / ToyBoy?

SugarBabe/ToyBoy je sofistikovaná/ý a okouzlující/i žena/muž, která/ý poskytuje smysluplnou, příjemnou a vzrušující společnost pro její/jeho SugarDaddyho/SugarMamu a očekává být rozmazlována/ý luxusními zážitky, věcmi a příspěvky.
Skutečná/ý SugarBabe/ToyBoy je schopná/ý spojit se s její/jeho SugarDaddym/SugarMamou na emoční úrovni bez toho, aby se zavazovaly.

Co je SugarDating?

SugarDating je vzájemně záživný vztah, ve kterém ve kterém jsou role jasně definovány: SugarDaddy/SugarMama je ten/ta, kdo se stará a SugarBabe/Toyboy je ta/ten, o koho je postaráno. Takové jednoduché!

Používejte SugarDaters® správně

Na SugarDaters® chceme Vám i ostatním uživatelům zajistit co nejlepší uživatelskou zkušenost, a proto dříve, než začnete, přečtěte si prosím naše uživatelské podmínky. Kdykoliv se můžete obrátit na naši podporu!

Zasloužíte si byt rozmalován/á

Nejsilnější zážitky a vzpomínky obvykle nevznikají v každodenní rutině. Přesně tak jako Vy chtějí svět SugarDatingu objevovat i další lidé bez ohledu na to, zda jsou single, zadaní nebo prostě zvědaví.

Pokud hledáte někoho, kdo si váží vztahy a věří, že obdarování je romantické nebo když v momentální fázi Vašeho života pouze hledáte románek na jednu noc, SugarDaters® je ideální místo pro začátek.

Věříme, že základem šťastného vztahu je více než jen fyzická přitažlivost. Je to o respektu, vzájemné péče a bráni ohledu na hranice toho druhého. Abychom Vám zajistili co nejlepší uživatelskou zkušenost, manuálně ověřujeme všechny nové profily a vyhrazujeme si právo vymazat falešné profily. Zda jste SugarDaddy, SugarBabe, SugarMama nebo ToyBoy, v naší exkluzivní komunitě jste srdečně vítán/á!

Přepnout na standardní web